AGQ21TA24X
Panasonic Electric WorksPanasonic Electric Works
Panasonic Electric Works
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AGQ21TA24X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Duomenų lapai: AGQ21TA24X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
AGQ21TA24X specifikacijos
Dalies numeris AGQ21TA24X Gamintojas Panasonic Electric Works
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41183 pcs Duomenų lapas AGQ21TA24X.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Įjungti įtampą (maks.) 125VAC, 110VDC - Max
Išjunkite įtampą (min.) 18 VDC Laiko nustatymo metodas General Purpose
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 2A
Žingsniai per revoliuciją Latching, Single Coil Serija AGQ TH
Rotorinė inercija 4.8 kOhms RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Atsisveikinimo laikas 4ms Kiti vardai 255-5462-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 2.4 VDC
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo kodas AGQ21TA24X
Apkrovos srovė 120 mW funkcijos 3.5A Inrush
Išplėstas aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 24VDC Ritės įtampa 5mA