AGQ200A4H
PanasonicPanasonic
AGQ200A4H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AGQ200A4H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Duomenų lapai: AGQ200A4H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AGQ200A4H specifikacijos
Dalies numeris AGQ200A4H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41874 pcs Duomenų lapas AGQ200A4H.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.45 VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 125VAC, 110VDC - Max
Serija AGQ Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-1860
AGQ200A4H-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 4.5VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 145 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 31.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AGQ200A24Z
AGQ200A24Z
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Sandelyje: 63416 pcs
parsisiųsti: AGQ200A24Z.pdf
RFQ
AGQ200B-48S2V5PB-4L
AGQ200B-48S2V5PB-4L
Gamintojai: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 2.5V 200W
Sandelyje: 5800 pcs
parsisiųsti: AGQ200B-48S2V5PB-4L.pdf
RFQ
AGQ200A4HX
AGQ200A4HX
Gamintojai: Panasonic
parsisiųsti: AGQ200A4HX.pdf
AGQ200A4HZ
AGQ200A4HZ