4TCE470MCL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4TCE470MCL
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Duomenų lapai: 4TCE470MCL.pdf
  • Pranešimas
4TCE470MCL specifikacijos
Dalies numeris 4TCE470MCL Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76665 pcs Duomenų lapas 4TCE470MCL.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TC Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 4TCE470MCL-ND
P123551TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas D3L
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm Talpa 470µF