4SEQP1200M
PanasonicPanasonic
4SEQP1200M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4SEQP1200M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Duomenų lapai: 4SEQP1200M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4SEQP1200M specifikacijos
Dalies numeris 4SEQP1200M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85870 pcs Duomenų lapas 4SEQP1200M.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija OS-CON™, SEQP
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai P122201
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm
Išsamus aprašymas 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Talpa 1200µF