2R5TPE220MDGB
PanasonicPanasonic
2R5TPE220MDGB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2R5TPE220MDGB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Duomenų lapai: 1.2R5TPE220MDGB.pdf2.2R5TPE220MDGB.pdf3.2R5TPE220MDGB.pdf
  • Pranešimas
2R5TPE220MDGB specifikacijos
Dalies numeris 2R5TPE220MDGB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4796 pcs Duomenų lapas 1.2R5TPE220MDGB.pdf2.2R5TPE220MDGB.pdf3.2R5TPE220MDGB.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija POSCAP™ TPE Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) Talpa 220µF