2R5SVPA180MAA
PanasonicPanasonic
2R5SVPA180MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2R5SVPA180MAA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: 2R5SVPA180MAA.pdf
  • Pranešimas
2R5SVPA180MAA specifikacijos
Dalies numeris 2R5SVPA180MAA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139792 pcs Duomenų lapas 2R5SVPA180MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija OS-CON™, SVPA
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 134.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.69A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai P122168TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 20 mOhm Išsamus aprašymas 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 180µF Programos General Purpose