25TQC5R6M
PanasonicPanasonic
25TQC5R6M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25TQC5R6M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 5.6UF 25V 1411
Duomenų lapai: 1.25TQC5R6M.pdf2.25TQC5R6M.pdf3.25TQC5R6M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
25TQC5R6M specifikacijos
Dalies numeris 25TQC5R6M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 5.6UF 25V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82763 pcs Duomenų lapas 1.25TQC5R6M.pdf2.25TQC5R6M.pdf3.25TQC5R6M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija POSCAP™ TQC Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai P16518CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas B2
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 mOhm
Išsamus aprašymas 5.6µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm Talpa 5.6µF