16SEPF180M+TSS
PanasonicPanasonic
16SEPF180M+TSS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16SEPF180M+TSS
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 16SEPF180M+TSS.pdf
  • Pranešimas
16SEPF180M+TSS specifikacijos
Dalies numeris 16SEPF180M+TSS Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227887 pcs Duomenų lapas 16SEPF180M+TSS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija OS-CON™, SEPF
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 165mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 22 mOhm
Išsamus aprašymas 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Talpa 180µF