10SVPS33M
PanasonicPanasonic
10SVPS33M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10SVPS33M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 1.10SVPS33M.pdf2.10SVPS33M.pdf3.10SVPS33M.pdf
  • Pranešimas
10SVPS33M specifikacijos
Dalies numeris 10SVPS33M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157693 pcs Duomenų lapas 1.10SVPS33M.pdf2.10SVPS33M.pdf3.10SVPS33M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija OS-CON™, SVPS
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai P122158TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 70 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose