TOM-1545L-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
TOM-1545L-LW100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TOM-1545L-LW100-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas MIC COND ANALOG OMNI -45DB
Duomenų lapai: TOM-1545L-LW100-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TOM-1545L-LW100-R specifikacijos
Dalies numeris TOM-1545L-LW100-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 69422 pcs Duomenų lapas TOM-1545L-LW100-R.pdf
Įtampos diapazonas 2V ~ 10V Įtampa - Įvertinta 2V
Įveskite Electret Condenser Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Figūra Circular
Serija TOM Jautrumas -45dB ±3dB
S / N santykis 60dB Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Išvesties tipas Analog
Kiti vardai 668-1498 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža 2.2 kOhms Aukštis (maks.) 0.067" (1.70mm)
Dažnių diapazonas 100Hz ~ 10kHz Kryptis Omnidirectional
Išsamus aprašymas 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-45dB ±3dB) Solder Pads Dabartinis - tiekimas 500µA