POM-3535L-3-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
POM-3535L-3-LW100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: POM-3535L-3-LW100-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas MIC COND ANALOG OMNI -35DB
Duomenų lapai: 1.POM-3535L-3-LW100-R.pdf2.POM-3535L-3-LW100-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
POM-3535L-3-LW100-R specifikacijos
Dalies numeris POM-3535L-3-LW100-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 69590 pcs Duomenų lapas 1.POM-3535L-3-LW100-R.pdf2.POM-3535L-3-LW100-R.pdf
Įtampos diapazonas 2V ~ 10V Įtampa - Įvertinta 2V
Įveskite Electret Condenser Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm) Figūra Circular
Serija POM Jautrumas -35dB ±4dB
S / N santykis 68dB Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Išvesties tipas Analog
Kiti vardai 668-1496 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža 2.2 kOhms Aukštis (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnių diapazonas 50Hz ~ 16kHz Kryptis Omnidirectional
Išsamus aprašymas 50Hz ~ 16kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-35dB ±4dB) Wire Leads Dabartinis - tiekimas 500µA