AT-2250-T-LW50-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AT-2250-T-LW50-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT-2250-T-LW50-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO TRANSDUCER 1-30V TH
Duomenų lapai: AT-2250-T-LW50-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AT-2250-T-LW50-R specifikacijos
Dalies numeris AT-2250-T-LW50-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 61724 pcs Duomenų lapas AT-2250-T-LW50-R.pdf
Įtampos diapazonas 1 ~ 30V Įtampa - Įvertinta 15V
Nutraukimas PC Pins Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 92dB @ 15V, 10cm Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija AT Reitingai -
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai 668-1304
AT-2250-T-LW50-R-ND
AT2250TLW50R
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Peak-Peak Signal
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnumas 5kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Transducer, Externally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 15V 5mA 5kHz 92dB @ 15V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 5mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT-2220(40)
AT-2220(40)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 4SMD
Sandelyje: 6627 pcs
parsisiųsti: AT-2220(40).pdf
RFQ
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 20DB 50OHM SMA
Sandelyje: 6015 pcs
parsisiųsti: AT-2220(46).pdf
RFQ
AT-23
AT-23
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
apibūdinimas: AUDIO PIEZO TRANSDUCER TH
parsisiųsti:
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 10DB 50OHM SMA
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 0DB 50OHM SMA
AT-23.51222MFHE-T
AT-23.51222MFHE-T
Gamintojai: TXC Corporation
apibūdinimas: CRYSTAL 23.51222MHZ 12PF SMD
parsisiųsti: AT-23.51222MFHE-T.pdf
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
parsisiųsti:
AT-2235-TT-R
AT-2235-TT-R
apibūdinimas: AUDIO PIEZO TRANSDUCER 1-30V TH
parsisiųsti: AT-2235-TT-R.pdf
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 1DB 50OHM SMA
AT-23.51222MAHE-T
AT-23.51222MAHE-T
Gamintojai: TXC Corporation
parsisiųsti: AT-23.51222MAHE-T.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus