AT-1810-T-LW50-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AT-1810-T-LW50-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT-1810-T-LW50-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO TRANSDUCER 1-10V
Duomenų lapai: AT-1810-T-LW50-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AT-1810-T-LW50-R specifikacijos
Dalies numeris AT-1810-T-LW50-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 50105 pcs Duomenų lapas AT-1810-T-LW50-R.pdf
Įtampos diapazonas 1 ~ 10V Įtampa - Įvertinta 3V
Nutraukimas Wire Leads Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 103dB @ 1V, 1cm Dydis / Matmenys 0.697" Dia (17.70mm)
Serija AT Reitingai -
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Kiti vardai 668-1503 Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Custom
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Peak-Peak Signal
Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm) Dažnumas -
Trukmė - Vairuotojo grandine Transducer, Externally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 3V 3mA 103dB @ 1V, 1cm Custom Wire Leads Dabartinis - tiekimas 3mA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT-1906(40)
AT-1906(40)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 6DB 50OHM SMA
Sandelyje: 619 pcs
parsisiųsti: AT-1906(40).pdf
RFQ
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 3DB 50OHM SMA