AT-1224-TWT-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AT-1224-TWT-12V-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT-1224-TWT-12V-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO MAGNETIC XDCR 6-15V TH
Duomenų lapai: AT-1224-TWT-12V-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AT-1224-TWT-12V-R specifikacijos
Dalies numeris AT-1224-TWT-12V-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 91832 pcs Duomenų lapas AT-1224-TWT-12V-R.pdf
Įtampos diapazonas 6 ~ 15V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Magnetic
Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.472" Dia (12.00mm)
Serija AT Reitingai Washable
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Kiti vardai 668-1485
AT-1224-TWT-12V-R-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Peak-Peak Signal
Aukštis - sėdi (maks.) 0.362" (9.20mm) Dažnumas 2.4kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Transducer, Externally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Transducer, Externally Driven Magnetic 12V 40mA 2.4kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 40mA