AS5008-32
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AS5008-32
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas SPEAKER 8OHM 200MW 90DB
Duomenų lapai: AS5008-32.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AS5008-32 specifikacijos
Dalies numeris AS5008-32 Gamintojas PUI Audio, Inc.
apibūdinimas SPEAKER 8OHM 200MW 90DB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4110 pcs Duomenų lapas AS5008-32.pdf
Įveskite General Purpose Nutraukimas Solder Eyelet(s)
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm)
Figūra Round Serija AS
Reitingai - Galia - Įvertinta 200mW
Maitinimas - maks 400mW Uosto vieta Top
Pakuotė Tray Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - magnetas Nd-Fe-B Medžiaga - kūgis Paper
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Varža 8 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm)
Dažnių diapazonas 550Hz ~ 4.5kHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 550Hz
Efektyvumas - dBA 90.00 Efektyvumas - tipas Sound Pressure Level (SPL)
Efektyvumas - testavimas 1W/500mm Išsamus aprašymas 8 Ohms General Purpose Speaker 200mW 550Hz ~ 4.5kHz Top Round 90dB
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AS5013-QF_EK_AB
AS5013-QF_EK_AB
Gamintojai: ams
apibūdinimas: AS5013 ADAPTER BOARD
Sandelyje: 3494 pcs
parsisiųsti: AS5013-QF_EK_AB.pdf
RFQ
AS5030-TS_EK_AB
AS5030-TS_EK_AB
Gamintojai: ams
apibūdinimas: BOARD ADAPTER AS5030
Sandelyje: 5483 pcs
parsisiųsti: AS5030-TS_EK_AB.pdf
RFQ
AS5008M-32
AS5008M-32
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
apibūdinimas: SPEAKER 8OHM 200MW 80DB
parsisiųsti: AS5008M-32.pdf
AS500106
AS500106
Gamintojai: Cherry Switches (ZF Electronics)
apibūdinimas: CARRIER MAGNET ACTUATOR
parsisiųsti: AS500106.pdf
Gamintojai: PUI Audio, Inc.
apibūdinimas: SPEAKER 8OHM 100MW 91DB
parsisiųsti: AS5008.pdf
AS5013-IQFT
AS5013-IQFT
apibūdinimas: SENSOR LINEAR I2C 16QFN
parsisiųsti: AS5013-IQFT.pdf
AS5000 PROGRAMMER
AS5000 PROGRAMMER
apibūdinimas: PROGRAMMER AS5XXX
Sandelyje: 174 pcs
parsisiųsti:
AS5011 DB EASYPOINT
AS5011 DB EASYPOINT
apibūdinimas: BOARD EVAL AS5011 EASYPOINT
parsisiųsti: AS5011 DB EASYPOINT.pdf
AS5013-QF_EK_DB
AS5013-QF_EK_DB
apibūdinimas: BOARD DEMO EASYPOINT
parsisiųsti:
AS5030-ATSU
AS5030-ATSU
apibūdinimas: ROTARY ENCODER MAGNETIC
parsisiųsti: AS5030-ATSU.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus