AR01532MS-SC15-WP-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AR01532MS-SC15-WP-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AR01532MS-SC15-WP-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas RECEIVER 20 MW 32 OHM 108 DB 400
Duomenų lapai: AR01532MS-SC15-WP-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
AR01532MS-SC15-WP-R specifikacijos
Dalies numeris AR01532MS-SC15-WP-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
apibūdinimas RECEIVER 20 MW 32 OHM 108 DB 400 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77726 pcs Duomenų lapas AR01532MS-SC15-WP-R.pdf
Įveskite Receiver Nutraukimas -
Technologija Magnetic Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Figūra Rectangular Serija AR
Reitingai - Galia - Įvertinta 20mW
Maitinimas - maks 30mW Uosto vieta Top
Kiti vardai 668-1620 Medžiaga - magnetas Nd-Fe-B
Medžiaga - kūgis Polyimide (PI) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Varža 32 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnių diapazonas 300Hz ~ 7kHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 400Hz
Efektyvumas - dBA 108.00 Efektyvumas - tipas Sensitivity
Efektyvumas - testavimas - Išsamus aprašymas 32 Ohms Receiver Speaker 20mW 300Hz ~ 7kHz Top Rectangular