AOM-6738L-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AOM-6738L-LW100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AOM-6738L-LW100-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas MIC COND ANALOG OMNI -38DB
Duomenų lapai: 1.AOM-6738L-LW100-R.pdf2.AOM-6738L-LW100-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AOM-6738L-LW100-R specifikacijos
Dalies numeris AOM-6738L-LW100-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 72999 pcs Duomenų lapas 1.AOM-6738L-LW100-R.pdf2.AOM-6738L-LW100-R.pdf
Įtampos diapazonas 1.5V ~ 10V Įtampa - Įvertinta 1.5V
Įveskite Electret Condenser Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 0.382" Dia (9.70mm) Figūra Circular
Serija AOM Jautrumas -38dB ±3dB
S / N santykis 60dB Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Išvesties tipas Analog
Kiti vardai 668-1491 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža 2.2 kOhms Aukštis (maks.) 0.264" (6.70mm)
Dažnių diapazonas 50Hz ~ 16kHz Kryptis Omnidirectional
Išsamus aprašymas 50Hz ~ 16kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 10V Omnidirectional (-38dB ±3dB) Wire Leads Dabartinis - tiekimas 500µA