ANM-5254L-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
ANM-5254L-LW100-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ANM-5254L-LW100-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas MIC COND ANALOG NOISE CAN -54DB
Duomenų lapai: 1.ANM-5254L-LW100-R.pdf2.ANM-5254L-LW100-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ANM-5254L-LW100-R specifikacijos
Dalies numeris ANM-5254L-LW100-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 84170 pcs Duomenų lapas 1.ANM-5254L-LW100-R.pdf2.ANM-5254L-LW100-R.pdf
Įtampos diapazonas 1.5V ~ 10V Įtampa - Įvertinta 1.5V
Įveskite Electret Condenser Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 0.382" Dia (9.70mm) Figūra Circular
Serija ANM Jautrumas -54dB ±4dB
S / N santykis 55dB Uosto vieta Top
Pakuotė Bulk Išvesties tipas Analog
Kiti vardai 668-1490 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža 680 Ohms Aukštis (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnių diapazonas 100Hz ~ 10kHz Kryptis Noise Cancelling
Išsamus aprašymas 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 10V Noise Cancelling (-54dB ±4dB) Wire Leads Dabartinis - tiekimas 500µA