AI-1223-TWT-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-1223-TWT-12V-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-1223-TWT-12V-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO MAGNETIC IND 8-16V TH
Duomenų lapai: AI-1223-TWT-12V-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AI-1223-TWT-12V-R specifikacijos
Dalies numeris AI-1223-TWT-12V-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 54386 pcs Duomenų lapas AI-1223-TWT-12V-R.pdf
Įtampos diapazonas 8 ~ 16V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Magnetic
Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.472" Dia (12.00mm)
Serija AI Reitingai Washable
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Kiti vardai 668-1018
AI1223TWT12VR
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) Dažnumas 2.3kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 30mA 2.3kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 30mA