PSC12R-120-R-CNR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSC12R-120-R-CNR1
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Duomenų lapai: 1.PSC12R-120-R-CNR1.pdf2.PSC12R-120-R-CNR1.pdf
  • Pranešimas
PSC12R-120-R-CNR1 specifikacijos
Dalies numeris PSC12R-120-R-CNR1 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5123 pcs Duomenų lapas 1.PSC12R-120-R-CNR1.pdf2.PSC12R-120-R-CNR1.pdf
Svoris 0.165 lb (74.84g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Serija PSC12R (12W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 12W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSC12R-120-CNR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSC12R-120-R-CNR1
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis 47.2" (1.20m)