PSAC60M-120-R-CR1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSAC60M-120-R-CR1
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Duomenų lapai: 1.PSAC60M-120-R-CR1.pdf2.PSAC60M-120-R-CR1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PSAC60M-120-R-CR1 specifikacijos
Dalies numeris PSAC60M-120-R-CR1 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1922 pcs Duomenų lapas 1.PSAC60M-120-R-CR1.pdf2.PSAC60M-120-R-CR1.pdf
Svoris 0.673 lb (305.27g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Serija PSAC60M (60W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 60W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSAC60M-120-CR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER+ PSAC60M-120-R-CR1
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 500mW (Max)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C6
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 12V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A
Laido ilgis 47.2" (1.20m) Patvirtinimai CE, cULus