PSAC30U-240-R-CNR4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-240-R-CNR4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSAC30U-240-R-CNR4
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Duomenų lapai: 1.PSAC30U-240-R-CNR4.pdf2.PSAC30U-240-R-CNR4.pdf
  • Pranešimas
PSAC30U-240-R-CNR4 specifikacijos
Dalies numeris PSAC30U-240-R-CNR4 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5883 pcs Duomenų lapas 1.PSAC30U-240-R-CNR4.pdf2.PSAC30U-240-R-CNR4.pdf
Svoris 0.353 lb (160.12g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Serija PSAC30U (30W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 30W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSAC30U-240-CNR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER- PSAC30U-240-R-CNR4
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 24V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A Laido ilgis 59" (1.50m)