PSAA30R-120-R-CNR2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSAA30R-120-R-CNR2
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Duomenų lapai: 1.PSAA30R-120-R-CNR2.pdf2.PSAA30R-120-R-CNR2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PSAA30R-120-R-CNR2 specifikacijos
Dalies numeris PSAA30R-120-R-CNR2 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2676 pcs Duomenų lapas 1.PSAA30R-120-R-CNR2.pdf2.PSAA30R-120-R-CNR2.pdf
Svoris 0.331 lb (150.14g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Serija PSAA30R (30W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 30W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSAA30R-120-CNR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSAA30R-120-R-CNR2
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Įvesties tipas Multi-Blade (Sold Separately) Įvesties jungtis Multi-Blade
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A
Laido ilgis 59" (1.50m) Patvirtinimai CE, cULus