PSAA20R-120-R-CR4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-120-R-CR4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSAA20R-120-R-CR4
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W
Duomenų lapai: 1.PSAA20R-120-R-CR4.pdf2.PSAA20R-120-R-CR4.pdf
  • Pranešimas
PSAA20R-120-R-CR4 specifikacijos
Dalies numeris PSAA20R-120-R-CR4 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4642 pcs Duomenų lapas 1.PSAA20R-120-R-CR4.pdf2.PSAA20R-120-R-CR4.pdf
Svoris 0.375 lb (170.1g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Serija PSAA20R (20W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 20W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSAA20R-120-CR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSAA20R-120-R-CR4
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 12V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.67A Laido ilgis 59" (1.50m)