PSAA18U-240-R-CNR2
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSAA18U-240-R-CNR2
Gamintojas / Gamintojas: PHIHONG USA
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
Duomenų lapai: 1.PSAA18U-240-R-CNR2.pdf2.PSAA18U-240-R-CNR2.pdf
  • Pranešimas
PSAA18U-240-R-CNR2 specifikacijos
Dalies numeris PSAA18U-240-R-CNR2 Gamintojas PHIHONG USA
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5756 pcs Duomenų lapas 1.PSAA18U-240-R-CNR2.pdf2.PSAA18U-240-R-CNR2.pdf
Svoris 0.309 lb (140.16g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Serija PSAA18U (18W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 18W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Kiti vardai PSAA18U-240-CNR2
REWORK 2.5X5.5 CENTER- PSAA18U-240-R-CNR2
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 24V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 750mA Laido ilgis 59" (1.50m)