OD9225-24LSS02A
Orion FansOrion Fans
OD9225-24LSS02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9225-24LSS02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD9225-24LSS02A.pdf2.OD9225-24LSS02A.pdf3.OD9225-24LSS02A.pdf4.OD9225-24LSS02A.pdf
  • Pranešimas
OD9225-24LSS02A specifikacijos
Dalies numeris OD9225-24LSS02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serija OD9225