OD9225-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD9225-24HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9225-24HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD9225-24HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD9225-24HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 12 ~ 28VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serija OD9225
RPM 2900 RPM Kiti vardai 1053-1282
OD9225-24HB01AX
OD922524HB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 35.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.150A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 53.0 CFM (1.48m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD9225-24HBIP5502A
OD9225-24HBIP5502A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 7694 pcs
parsisiųsti: OD9225-24HBIP5502A.pdf
RFQ
OD9225-24HB
OD9225-24HB
Gamintojai: Orion Fans