OD9225-12HHS01A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HHS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9225-12HHS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD9225-12HHS01A.pdf2.OD9225-12HHS01A.pdf3.OD9225-12HHS01A.pdf4.OD9225-12HHS01A.pdf
  • Pranešimas
OD9225-12HHS01A specifikacijos
Dalies numeris OD9225-12HHS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 92.5mm L x 92.5mm H Serija OD9225
RPM - Kiti vardai OD9225-12HHS01AX
OD922512HHS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD9225-12HHB02A
OD9225-12HHB02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 9183 pcs
parsisiųsti: OD9225-12HHB02A.pdf
RFQ
OD9225-12HHS
OD9225-12HHS
Gamintojai: Orion Fans