OD9220-12MSS
Orion FansOrion Fans
OD9220-12MSS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD9220-12MSS
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD9220-12MSS.pdf2.OD9220-12MSS.pdf3.OD9220-12MSS.pdf4.OD9220-12MSS.pdf
  • Pranešimas
OD9220-12MSS specifikacijos
Dalies numeris OD9220-12MSS Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija OD9220