OD8038-48MB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-48MB-VXC01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8038-48MB-VXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8038-48MB-VXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD8038-48MB-VXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8038
RPM 5600 RPM Galia (vatais) 10.00W
Kiti vardai OD8038-48MB-VXC01AX
OD803848MBVXC01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 54.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.200A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 89.0 CFM (2.49m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8038-48LB-VXC10A
OD8038-48LB-VXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 6407 pcs
parsisiųsti: OD8038-48LB-VXC10A.pdf
RFQ
OD821J
OD821J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 820 OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 5626 pcs
parsisiųsti: OD821J.pdf
RFQ
OD8038-48LB-VXC
OD8038-48LB-VXC
Gamintojai: Orion Fans
parsisiųsti: OD8038-48LB-VXC.pdf
OD8038-48LB-VXC5
OD8038-48LB-VXC5
parsisiųsti: OD8038-48LB-VXC5.pdf
OD8038-48MB-VXC
OD8038-48MB-VXC
parsisiųsti: OD8038-48MB-VXC.pdf
OD8038-48MB-VXC5
OD8038-48MB-VXC5
parsisiųsti: OD8038-48MB-VXC5.pdf
OD8038-48HBXE10A
OD8038-48HBXE10A
parsisiųsti: OD8038-48HBXE10A.pdf
OD820J
OD820J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL