OD8038-48HBVXC
Orion FansOrion Fans
OD8038-48HBVXC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8038-48HBVXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8038-48HBVXC.pdf2.OD8038-48HBVXC.pdf3.OD8038-48HBVXC.pdf4.OD8038-48HBVXC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD8038-48HBVXC specifikacijos
Dalies numeris OD8038-48HBVXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.810 in H2O (201.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8038
RPM 6300 RPM Galia (vatais) 14.00W
Kiti vardai 1053-1274
OD8038-48HBVXCX
OD803848HBVXC
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 57.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.300A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 99.0 CFM (2.77m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8038-48HBVXC10A
OD8038-48HBVXC10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE