OD8038-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-24LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8038-24LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8038-24LB01A.pdf2.OD8038-24LB01A.pdf3.OD8038-24LB01A.pdf4.OD8038-24LB01A.pdf
  • Pranešimas
OD8038-24LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD8038-24LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija OD8038
RPM 2500 RPM Galia (vatais) 3.40W
Kiti vardai OD8038-24LB01AX
OD803824LB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 32.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.080A Guolių tipas Ball