OD8038-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-24HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8038-24HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8038-24HB01A.pdf2.OD8038-24HB01A.pdf3.OD8038-24HB01A.pdf4.OD8038-24HB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD8038-24HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD8038-24HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija OD8038
RPM 3500 RPM Galia (vatais) 5.80W
Kiti vardai OD8038-24HB01AX
OD803824HB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 40.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.140A Guolių tipas Ball