OD8038-12MB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-12MB-VXC01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8038-12MB-VXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8038-12MB-VXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD8038-12MB-VXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8038
RPM 5600 RPM Galia (vatais) 10.00W
Kiti vardai OD8038-12MB-VXC01AX
OD803812MBVXC01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 54.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.800A Guolių tipas Ball