OD8032-24HHB02A
Orion FansOrion Fans
OD8032-24HHB02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8032-24HHB02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD8032-24HHB02A specifikacijos
Dalies numeris OD8032-24HHB02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.238 lb (107.95g)
Įtampos diapazonas 17 ~ 26.4VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8032
RPM 4200 RPM Galia (vatais) 4.32W
Kiti vardai 1053-1673
OD8032-24HHB02AX
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 44.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Sensor Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.150A Guolių tipas Ball