OD8025-48HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-48HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-48HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-48HSS01A.pdf2.OD8025-48HSS01A.pdf3.OD8025-48HSS01A.pdf4.OD8025-48HSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD8025-48HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-48HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 24 ~ 56VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3300 RPM Galia (vatais) 3.80W
Kiti vardai OD8025-48HSS01AX
OD802548HSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 33.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.080A Guolių tipas Sealed Sleeve