OD8025-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-24MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-24MSS01A.pdf2.OD8025-24MSS01A.pdf3.OD8025-24MSS01A.pdf4.OD8025-24MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD8025-24MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-24MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2500 RPM Kiti vardai OD8025-24MSS01AX
OD802524MSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.060A