OD8025-24LSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24LSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-24LSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-24LSS01A.pdf2.OD8025-24LSS01A.pdf3.OD8025-24LSS01A.pdf4.OD8025-24LSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD8025-24LSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-24LSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3100 RPM Kiti vardai OD8025-24LSS01AX
OD802524LSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 23.0 dB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 26.0 CFM (0.728m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8025-24LS
OD8025-24LS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE