OD8025-24HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-24HSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8025-24HSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-24HSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 2.40W
Kiti vardai OD8025-24HSS01AX
OD802524HSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 34.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Sealed Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 40.0 CFM (1.12m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8025-24LBIP55
OD8025-24LBIP55
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 7778 pcs
parsisiųsti: OD8025-24LBIP55.pdf
RFQ
OD8025-24HSS
OD8025-24HSS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 25156 pcs
parsisiųsti: OD8025-24HSS.pdf
RFQ
OD8025-24HS
OD8025-24HS