OD8025-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD8025-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.19 lb (86.18g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2100 RPM Galia (vatais) 600mW
Kiti vardai OD8025-12LB01AX
OD802512LB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 23.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.090A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 26.0 CFM (0.728m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8025-12LB
OD8025-12LB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE