OD8020-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8020-12MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8020-12MSS01A.pdf2.OD8020-12MSS01A.pdf3.OD8020-12MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD8020-12MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8020-12MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8020