OD8020-12MB10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8020-12MB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8020-12MB10A.pdf2.OD8020-12MB10A.pdf3.OD8020-12MB10A.pdf
  • Pranešimas
OD8020-12MB10A specifikacijos
Dalies numeris OD8020-12MB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8786 pcs Duomenų lapas 1.OD8020-12MB10A.pdf2.OD8020-12MB10A.pdf3.OD8020-12MB10A.pdf
Plotis 20.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8020
RPM - Kiti vardai OD8020-12MB10AX
OD802012MB10A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai -
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8020-12MB
OD8020-12MB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE