OD8015-24MS
Orion FansOrion Fans
OD8015-24MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8015-24MS
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8015-24MS.pdf2.OD8015-24MS.pdf3.OD8015-24MS.pdf4.OD8015-24MS.pdf
  • Pranešimas
OD8015-24MS specifikacijos
Dalies numeris OD8015-24MS Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8015