OD7025-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD7025-12HBXC01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD7025-12HBXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN 70X25MM 12VDC 60CFM TACH
Duomenų lapai: 1.OD7025-12HBXC01A.pdf2.OD7025-12HBXC01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD7025-12HBXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD7025-12HBXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN 70X25MM 12VDC 60CFM TACH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12861 pcs Duomenų lapas 1.OD7025-12HBXC01A.pdf2.OD7025-12HBXC01A.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.198 lb (89.81g)
Įtampos diapazonas 10.8 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 70mm L x 70mm H Serija OD7025
RPM 6000 RPM Galia (vatais) 9.60W
Kiti vardai 1053-1603
OD7025-12HBXC01AX
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 49.5 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.800A Guolių tipas Ball