OD7015-12HHB5
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD7015-12HHB5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD7015-12HHB5.pdf2.OD7015-12HHB5.pdf3.OD7015-12HHB5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD7015-12HHB5 specifikacijos
Dalies numeris OD7015-12HHB5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8956 pcs Duomenų lapas 1.OD7015-12HHB5.pdf2.OD7015-12HHB5.pdf3.OD7015-12HHB5.pdf
Plotis 15.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 70mm L x 70mm H Serija OD7015
RPM - Kiti vardai OD7015-12HHB5X
OD701512HHB5
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD7015-12HHB
OD7015-12HHB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE