OD6038-48HBVXC02A
Orion FansOrion Fans
OD6038-48HBVXC02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6038-48HBVXC02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD6038-48HBVXC02A specifikacijos
Dalies numeris OD6038-48HBVXC02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM - Kiti vardai OD6038-48HBVXC02AX
OD6038-48HBVXCO2A
OD6038-48HBVXCO2A-ND
OD603848HBVXC02A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas -
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant