OD6025-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6025-24MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
  • Pranešimas
OD6025-24MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD6025-24MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025
RPM - Kiti vardai OD6025-24MSS01AX
OD602524MSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6038-12HBVXC
OD6038-12HBVXC
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 7663 pcs
parsisiųsti: OD6038-12HBVXC.pdf
RFQ
OD6025-48HB
OD6025-48HB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 10586 pcs
parsisiųsti: OD6025-48HB.pdf
RFQ
OD6025-24MS
OD6025-24MS
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE