OD6025-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HSS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6025-24HSS
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD6025-24HSS specifikacijos
Dalies numeris OD6025-24HSS Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025
RPM 4600 RPM Galia (vatais) 3.60W
Kiti vardai 1053-1244
OD6025-24HSSX
OD602524HSS
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 35.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.150A Guolių tipas Sealed Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 25.0 CFM (0.700m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD6025-24HS02A
OD6025-24HS02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 10614 pcs
parsisiųsti: OD6025-24HS02A.pdf
RFQ
OD6025-24HS01A
OD6025-24HS01A
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 10980 pcs
parsisiųsti: OD6025-24HS01A.pdf
RFQ
OD6025-24HSS01A
OD6025-24HSS01A
parsisiųsti: OD6025-24HSS01A.pdf
OD6025-24HHSS01A
OD6025-24HHSS01A
parsisiųsti: OD6025-24HHSS01A.pdf
OD6025-24LS
OD6025-24LS
parsisiųsti: OD6025-24LS.pdf
OD6025-24HSS02A
OD6025-24HSS02A
parsisiųsti: OD6025-24HSS02A.pdf
OD6025-24HHSS02A
OD6025-24HHSS02A
parsisiųsti: OD6025-24HHSS02A.pdf
OD6025-24HS
OD6025-24HS