OD6025-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD6025-12MBIP55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6025-12MBIP55
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD6025-12MBIP55.pdf2.OD6025-12MBIP55.pdf3.OD6025-12MBIP55.pdf4.OD6025-12MBIP55.pdf
  • Pranešimas
OD6025-12MBIP55 specifikacijos
Dalies numeris OD6025-12MBIP55 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025
RPM - Kiti vardai OD6025-12MBIP55X
OD602512MBIP55
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas -