OD6025-12HHS5
Orion FansOrion Fans
OD6025-12HHS5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD6025-12HHS5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD6025-12HHS5 specifikacijos
Dalies numeris OD6025-12HHS5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025